Spací vak vhodný na turistiku od jari do jesene.
| Výrobca | Pinguin |
| Veľkosť | 205 |
| Sezónne určenie | Trisezónne |
| Typ náplne | duté vlákno |
| Horný komfort od (v spodnom prádle) | -1 °C |
| Extrémny komfort (v spodnom prádle) | -21 °C |
| Hmotnosť | 1,8 Kg |
| Rozmery zbaleného vrecia | ?22x42/29 |
| Vnútorný materiál | Polyester Micro Lite |
| Vonkajší materiál | Polyester DWR Clima Control Shield |
| Farba | zelená |
| Dolný komfort do (v spodnom prádle) | -5 °C |
| Odporúčaná výška postavy | 205 cm |
| Konštrukcia spacáku | dvouvrstvá |
| Náplň | Syntetická - ThermicFibre |
| Príslušenstvo | kompresní obal |
| Spojenie dvoch spacákov | Áno |
| Distribúcia | CZ |
| Strana zipsu spacáku | Ľavý |
| Umístění | 1x C6/5 |
| EAN | 8592638238549 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
