S robustnou súpravou riadu PRIMUS CampFire môžete pripraviť hostinu kdekoľvek. Táto klasika z nehrdzavejúcej ocele je stavaná na drsné zaobchádzanie a varenie priamo na otvorenom ohni a na klasickom kempingovom variči. Obsahuje dva hrnce (1,8 l a 1,0 l) a panvicu (21 cm), takže ľahko zvládnete ranné vajíčka, poctivú polievku aj večerné cestoviny pre celú partiu.
Súprava je vyrobená z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele 18/8, ktorá neabsorbuje pachy a ľahko sa čistí. Pokrievky majú integrovaný cedník, takže vylievanie vody z cestovín je úplne bezpečné a bez popálenín. Kožené pútka navyše umožňujú jednoduchú manipuláciu s horúcimi pokrievkami. Všetky diely majú sklopné rukoväte, vďaka ktorým sa celá súprava krásne zloží a uloží do štýlovej prepravnej tašky.
Nerezová panvica sa na priamom ohni rýchlo zahrieva. Ak chcete smažiť bez pripálenia, najprv ju rovnomerne rozohrejte a použite prepustené maslo (ghí), ktoré ľahko odoláva vysokým teplotám.
| Farba | sivá |
| Hmotnosť | 1320 g |
| Rozmery | 210 x 120 mm |
| Veľkosť | S |
| Výrobca | PRIMUS |
| Objem (ml) | 2800 ml |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 7330033903959 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.