Ultraľahký plynový varič Sparky je nepostrádateľnou súčasťou každej outdoorovej expedície, či už je náročná alebo nie. Váži len 114 g a liter vody privedie do varu za päť minút (v ideálnych podmienkach).
Pripája sa k plynovej kartuši pomocou závitu 7/16'' podľa normy EN 417.
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Šilt | Nie |
| URČENIE | |
| UNI | Nie |
| Farba | oranžová |
| Druh paliva | Plyn |
| Hmotnosť | 114 g |
| Materiál | Hliník, nerezová ocel, mosaz |
| Priemer horáka | 105 mm |
| Rozmery | 65 x 105 mm (otevřený) |
| Výrobca | Husky |
| Umístění | 2x G3/4 |
| EAN | 8592287012385 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
