Pohodlie a priestor je presne to, čo tento spací vak ponúka. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú tepelný komfort od jari do jesene pri všetkých outdoorových aktivitách. Obsahuje vrecko na karimatku, systém pravého a ľavého zipsu, pozdĺžne zapínanie, sťahovaciu šnúrku okolo hlavy a ramien, ako aj ďalšie náležitosti, napríklad hrejivý golier, vonkajšie vrecko na drobnosti a kompresný obal.
Výhody:
COMFORT TEMPERATURE označuje údaj, ktorý je správny pre výber spacieho vaku. Podľa platnej normy sa štandardná žena (25 rokov, 60 kg, 160 cm) pri tejto teplote pohodlne vyspí v uvoľnenej polohe v spacom vaku za normálnych podmienok a nebude jej zima.
LIMITNÁ TEPLOTA je údaj, ktorý podľa platnej normy udáva dolnú hranicu teploty, pri ktorej za normálnych podmienok štandardný muž (25 rokov, 70 kg, 173 cm) v schúlenej polohe v spacom vaku ešte nebude cítiť chlad.
EXTRÉMNA TEPLOTA je aktuálna norma, ktorá hovorí, že si treba dávať pozor. Tu sa nedá hovoriť o pohodlnom spánku, nevyberajte si spací vak na základe tejto teploty. Pri prekročení tejto teploty môže štandardná žena (25 rokov, 60 kg, 160 cm) v lepšom prípade prechladnúť, v horšom prípade môže dôjsť k vážnemu poškodeniu zdravia.
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Šilt | Nie |
| URČENIE | |
| UNI | Nie |
| Výrobca | Husky |
| Sezónne určenie | Trisezónne |
| Typ náplne | duté vlákno |
| Horný komfort od (v spodnom prádle) | 6 °C |
| Extrémny komfort (v spodnom prádle) | -10 °C |
| Hmotnosť | 1,55 Kg |
| Rozmery | 220 x 85 cm |
| Rozmery zbaleného vrecia | 35 x 20 cm |
| Vnútorný materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Vonkajší materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Farba | žltá |
| Dolný komfort do (v spodnom prádle) | 2 °C |
| Odporúčaná výška postavy | 195 cm |
| Konštrukcia spacáku | dvouvrstvá |
| Spojenie dvoch spacákov | Áno |
| Umístění | 2x O1/3 |
| EAN | 8592287051247 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
