Ak to s varením vonku myslíte vážne, sada riadu PRIMUS PrimeTech 2,3 l je presne to, čo potrebujete. Zabudnite na spálené jedlo a dlhé čakanie na vriacu vodu. Táto súprava je navrhnutá tak, aby zjednodušila prípravu jedla pre 2 až 5 osôb, či už kempujete, alebo ste vysoko v horách.
Súprava obsahuje dva 2,3 litrové hrnce z tvrdeného eloxovaného hliníka. Hviezdou súpravy je hrniec s integrovaným výmenníkom tepla, ktorý skracuje čas varenia a šetrí palivo. Navyše má vnútorný keramický nepriľnavý povrch, takže sa vám jedlo neprilepí a umývanie bude hračka. Druhý hrniec je ideálny na rýchly ohrev vody alebo servírovanie.
Získate veko s integrovaným sitkom - už sa pri nalievaní cestovín nemusíte potkýnať o okraj. Nechýbajú ani spoľahlivé kliešte s aretačným mechanizmom a praktický termoobal, ktorý udrží jedlo teplé.
Využite izolačné vrecko naplno! Uvarte cestoviny v základnom hrnci, sceďte ich a schovajte do vrecka. Kým pripravíte omáčku v druhom hrnci, príloha zostane krásne horúca.
| Farba | sivá |
| Hmotnosť | 735 g |
| Rozmery | 200 x 137 mm |
| Veľkosť | 2,3L |
| Výrobca | PRIMUS |
| Objem (ml) | 2300 ml |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 7330033906233 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.