Keď po celodennom šliapaní do pedálov rozdeľujete sporák, chcete spoľahlivý riad, ktorý sa nepripáli a ktorý nemusíte hodinu drhnúť. Súprava hrncov PRIMUS LiTech je práve tým partnerom, ktorého oceníte vo svojom batohu. Dva hrnce s objemom 2,3 litra bez problémov nasýtia 2 až 5 hladných krkov bez toho, aby zabrali príliš veľa miesta.
Základňa je z tvrdého eloxovaného hliníka. Je veľmi ľahký a výborne vedie teplo, takže voda vrie oveľa rýchlejšie. Vnútro hrncov je pokryté odolným keramickým nepriľnavým povrchom. Varenie a následné umývanie je hračka. Pokrievka je vybavená integrovaným sitkom, ktoré oceníte pri nalievaní vody - už žiadne popálené prsty. Na bezpečnú manipuláciu slúžia priložené hliníkové kliešte.
Celá súprava do seba dokonale zapadá. Jeden hrniec zasuniete do druhého, prikryjete ho pokrievkou a zabalíte do nylonového obalu. Výsledok? Kompaktné balenie, ktoré vám nebude hrkať v batohu a bezpečne prežije aj tú najnáročnejšiu prepravu.
Pri balení využite prázdny priestor vo vnútri hrncov - výborne sa do nich zmestí menšia plynová kartuša, varič, hubka na riad alebo vrecúška s korením. Ušetríte tak cenné miesto v batohu!
| Farba | sivá |
| Hmotnosť | 574 g |
| Rozmery | 200 x 120 mm |
| Veľkosť | 2,3L |
| Výrobca | PRIMUS |
| Objem (ml) | 2300 ml |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 7330033906172 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.