💸 Zaplať 1/3 teď, 2/3 později
| Počet osôb | pro tři |
| Výrobca | Husky |
| Materiál nosných prútov | Dural |
| Farba | červená |
| Hmotnosť | 5,7 Kg |
| Hmotnosť min./celková | 5,3 kg / 5,7 kg |
| Konštrukcia stanu | dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí |
| Materiál podlahy | Polyester |
| Materiál vonkajšieho stanu | 210T polyester, PU zátěr 7000 mm/cm2, podlepené švy |
| Materiál vnútorného stanu | prodyšný Nylon 210T + sít’ová moskytiéra |
| Nepremokavosť podlahy | 11000 mm/cm2 |
| Nepremokavosť stanu | 7000 mm/cm2 |
| Nosné prúty | duralové tyče o o 8,5 mm |
| Počet spálňou | 1 ložnice |
| Podlážka | 190T Polyester, PU zátěr 11000 mm/cm2 |
| Príslušenstvo stanu | duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal |
| Rozmer stanu | 220 × 355 × 135 cm |
| Rozmery zbaleného stanu | 55 × 20 cm |
| Vonkajšia / vnútorná konštrukcia | vonkajšie |
| Distribúcia | CZ |
| Umístění | 1x S13 |
| EAN | 8592287007992 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
