Ideálny pomer týchto vlastností zabezpečuje konštrukcia s vertikálnymi dutinami, ktoré sú rovnomerne rozložené v PU pene.Širšia verzia o 63 cm v porovnaní s klasickými rozmermi a výška 7 cm sú ideálnou kombináciou pre maximálny komfort spánku. Tento model odporúčame na trojsezónne použitie a vzhľadom na vyššiu hmotnosť skôr na dlhšie pobyty v kempoch. Dodáva sa so súpravou na opravu a obalom na balenie.
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Šilt | Nie |
| URČENIE | |
| UNI | Nie |
| Výrobca | Hannah |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 1650 g |
| Materiál | 30D Flexible polyester |
| Príslušenstvo | opravná sada, vak na sbalení |
| Rozmery | 198 x 63 x 7 cm |
| Rozmery zbalenej karimatky | 20 x 65 cm |
| Šírka | 63 cm |
| Hrúbka | 7 cm |
| Umístění | 2x O2/7 |
| EAN | 8591203451277 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
