Klasická nádoba z nehrdzavejúcej ocele. Misa 1,25 l, 0,85 a veko 0,3 l. Nerezová oceľ je pre potraviny vhodnejšia ako hliník.
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Hmotnosť: | 520 g |
| Veľkosť balenia: | 160x110 mm |
| Rozmery: | 160x110 mm |
| Priemerná hodnota: | 16 cm |
| Objem: | 1.25 + 0.85 + 0.3 l |
| Výrobca | Yate |
| Hmotnosť | 520 |
| Distribúcia | CZ |
| Umístění | 3x B1/4 |
| EAN | 8595053922666 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
