Keď počítate každý gram v batohu, ale chcete si po celodennom šliapaní do pedálov rýchlo uvariť teplé jedlo, plynový varič PRIMUS Micron III je presne to, čo hľadáte. S hmotnosťou len 58 gramov ani nebudete vedieť, že ho máte vo vrecku. Po zložení do priloženého nylonového puzdra zaberá absolútne minimum miesta, takže sa zmestí aj do tej najmenšej priehradky alebo priamo do hrnca.
Nenechajte sa zmiasť jeho malou veľkosťou. Tento kompaktný cestovný varič má úzky, rýchly plameň, ktorý je vysoko odolný voči vetru. S pôsobivým výkonom 2600 W dokáže priviesť pol litra vody do varu len za 2 minúty a 30 sekúnd. Je ideálnou voľbou pre 1 až 2 osoby, či už sa chystáte na víkendový prechod hôr alebo dlhý trek.
Sporáky Primus sa vyrábajú priamo v Európe a každý kus pred odoslaním prechádza prísnym testovaním. Takže si môžete byť istí, že vás v teréne nesklame.
Ak chcete maximálne ušetriť miesto v batohu, zabaľte si prístroj Micron III a jeho malú 100 g kazetu priamo do kempingového hrnčeka alebo esky. Nezabudnite si pribaliť spoľahlivý kremeň alebo zapaľovač, pretože tento model nemá integrované piezoelektrické zapaľovanie.
| Farba | sivá |
| Druh paliva | Plyn |
| Hmotnosť | 58 g |
| Priemer horáka | 108 mm |
| Rozmery | 108 x 81 mm |
| Výrobca | PRIMUS |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 7330033000030 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.