Keď počítate každý gram v balení, ale nechcete robiť kompromisy vo výkone, plynový varič PRIMUS Micron III Piezo je jasnou voľbou. S hmotnosťou len 58 gramov a neuveriteľne kompaktnými rozmermi sa po zložení do priloženého nylonového puzdra zmestí aj do toho najmenšieho vrecka. Je určený pre 1 až 2 osoby a stane sa vaším spoľahlivým partnerom na dlhých trekoch a víkendových horských prechodoch.
Úzky vysokorýchlostný plameň je špeciálne tvarovaný tak, aby odolal nárazom vetra. S pôsobivým výkonom 2 600 W môžete uvariť pol litra vody len za 2 minúty a 30 sekúnd. Kanvica je kompatibilná so štandardnými skrutkovacími plynovými kartušami. O bezpečné a pohodlné zapaľovanie sa stará samostatné externé piezoelektrické zapaľovanie (15 g), ktoré môžete nechať doma, ak chcete ušetriť ďalšie gramy.
Sporáky Primus sa vyrábajú priamo v Európe a každý kus sa pred odoslaním podrobuje individuálnemu testovaniu. Môžete si byť istí, že vás v teréne nesklame.
Externý piezoelektrický zapaľovač je skvelá pomôcka, ale pri mrazoch alebo vo vysokých nadmorských výškach môže piezoelektrický zapaľovač vybuchnúť. Ako spoľahlivú zálohu so sebou vždy noste tradičné kremence alebo vodotesné zápalky.
| Farba | sivá |
| Druh paliva | Plyn |
| Hmotnosť | 58 g |
| Priemer horáka | 108 mm |
| Rozmery | 108 x 81 mm |
| Výrobca | PRIMUS |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 7330033000054 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.