Či už ste na treku prvýkrát, alebo máte za sebou desiatky horských prechodov, plynový varič PRIMUS Essential Trail vás nenechá hladných. Tento kúsok vyvinutý vo Švédsku a ručne zostavený v Európe si zakladá na maximálnej spoľahlivosti a jednoduchosti. Žiadne zložité skladanie - ramená sú napevno spojené s horákom, čo nielenže šetrí čas pri rozbaľovaní, ale predovšetkým funguje ako skvelá integrovaná ochrana plameňa pred vetrom.
Srdcom sporáka je inovatívna technológia horáka Laminar Flow. Vďaka nej sa plyn mieša so vzduchom už v horizontálnej dutine horáka. Výsledok? Sporák je vysoký len 60 mm. To znamená oveľa nižšie ťažisko a skvelú stabilitu aj pre väčšie hrnce. Navyše sa plameň rovnomerne šíri po celom dne hrnca, takže sa vám jedlo nepripáli uprostred. S výkonom 2500 W privediete liter vody do varu za úctyhodné tri a pol minúty.
Nezabudnite si do batohu spolu s varičom pribaliť hliníkovú vetrovku, ak viete, že budete čeliť exponovaným hrebeňom. Aj keď má varič šikovnú ochranu proti plameňom, s dodatočným závetrím ušetríte drahocenný plyn a skrátite čas varenia na absolútne minimum.
| Farba | červená |
| Druh paliva | Plyn |
| Hmotnosť | 114 g |
| Priemer horáka | 108 mm |
| Rozmery | průměr 108 mm x výška 60 mm |
| Výrobca | PRIMUS |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 7330033909906 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.