💸 Zaplať 1/3 teď, 2/3 později
Technické nepremokavé nohavice z osvedčeného trojvrstvového laminátu japonskej výroby značky Pertex majú vynikajúci pomer hmotnosti a mechanickej odolnosti. Možnosti ¾ rozopnutia na bokoch umožňujú pohodlné prezliekanie bez nutnosti vyzúvania topánok alebo možnosť vetrania. Vďaka perfektne padnúcemu strihu a miernej elasticite si užijete absolútne pohodlie a voľnosť pohybu. Dve veľké bočné vrecká na zips poskytujú dostatok priestoru na všetko potrebné. Nohavice majú v spodnej časti praktický klin, ktorý umožňuje ich predĺženie. To znamená, že nohavice sa ľahko prispôsobia vašim lyžiarskym topánkam. Vnútorná strana lemu je vystužená ochranným materiálom, ktorý zabraňuje jeho poškodeniu hranami lyží alebo nasadenými račňami. Nohavice Protector 8.0 sú vhodné na outdoorové a VHT aktivity v náročných podmienkach, ideálna voľba na treking, vysokohorskú turistiku, skialpinizmus atď. Spolu s bundou Protector 8.0 Jacket vytvoríte dokonalý hardshellový komplet, ktorý spĺňa najvyššie kritériá na dokonalé outdoorové oblečenie.
| VLASTNOSTI | |
| Membrána | Áno |
| Nepremokavé | Áno |
| Vetru odolné | Áno |
| Vode odolné | Áno |
| VYUŽITIE | |
| Turistické | Áno |
| Lezecké | Áno |
| Na hory | Áno |
| Skialpinistické | Áno |
| Outdoorové | Áno |
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Šilt | Nie |
| URČENIE | |
| Pánske | Áno |
| UNI | Nie |
| Výrobca | High Point |
| Veľkosť | XXL |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 500 g |
| Materiál | Pertex Shield - třívrstvý |
| Priedušnosť | 27000 g/m2/24hod |
| Typ materiálu | syntetika |
| Vodný stĺpec | 30000 mm H2O |
| Umístění | 1x G7/6 |
| EAN | 8591788540182 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.