Je určený pre milovníkov aktívnych športov, ako je cyklistika alebo beh. Je vyvinutá ako záložná bunda, ktorá poskytuje ochranu pred náhlym dažďom. Je vyrobená z nepremokavého, vetruvzdorného materiálu a dá sa ľahko zbaliť do vlastného vrecka.
Má kapucňu stiahnutú na gumu, ako aj spodný lem a rukávy, ktoré sú tiež anatomicky tvarované a na konci majú otvor na palec. Bunda má niekoľko vreciek - dve hlavné vrecká a jedno vnútorné vrecko na zips, ktoré slúži ako prepravný obal. Pohodlný strih Regular neobmedzuje v pohybe. Podlepené švy zvyšujú ochranu pred dažďom a vďaka reflexným prvkom budete dokonale vidieť aj za zníženej viditeľnosti. Stačí si vybrať z niekoľkých trendových farieb.
| VLASTNOSTI | |
| Nepremokavé | Áno |
| Odvetranie | Áno |
| Vetru odolné | Áno |
| Vode odolné | Áno |
| VYUŽITIE | |
| Turistické | Áno |
| Bežecké | Áno |
| Cyklistické | Áno |
| Outdoorové | Áno |
| OBDOBIE | |
| Jarná | Áno |
| Podzimné | Áno |
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Šilt | Nie |
| URČENIE | |
| Pánske | Áno |
| UNI | Nie |
| Výrobca | Hannah |
| Veľkosť | S |
| Typ materiálu | syntetika |
| Farba | modrá |
| Hmotnosť | 205 g |
| Materiál | polyamid |
| Priedušnosť | 3000 g/m2/24hod |
| Vodný stĺpec | 3000 mm H2O |
| Umístění | 1x D8/11 |
| EAN | 8591203367387 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
