Vďaka svojmu pohodliu a ľahkej konštrukcii je ideálny na športové lezenie, tradičné lezenie, pohyb a lezenie v horách a na via ferratách.
| VYUŽITIE | |
| Horolezectvo | Áno |
| Športové lezenie | Áno |
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Šilt | Nie |
| URČENIE | |
| UNI | Nie |
| Výrobca | Singing Rock |
| Farba | modrá |
| Hmotnosť | 185 g |
| Materiál | PC, EPS, PA, POM, PE pěna, guma |
| Obvod hlavy (maximálny) | 54 cm |
| Obvod hlavy (minimálna) | 48 cm |
| Veľkosť | 48-54 cm |
| Umístění | 1x C1/3 |
| EAN | 8595033359796 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
