Ultraľahká a malá kladka s integrovaným blokátorom. Váži len 85 gramov a priemer kotúča je 25 mm. Kotúč je uložený na guľôčkových ložiskách a má účinnosť 91 %. Vačka z nehrdzavejúcej ocele funguje na zľadovatených a znečistených lanách a dá sa vypnúť tlačidlom, aby sa používala len kladka. Microtraxion je ideálny pomocník na nastavenie kladkového systému pri ťahaní materiálu, záchrane z ľadovcovej trhliny a/alebo pri krátkych výstupoch na lane. Vďaka svojej nízkej hmotnosti môže byť neustále po ruke na vašom postroji.
| Priemer disku | 25 mm |
| Účinnosť | 91% |
| Hmotnosť | 85g |
| Pracovná záťaž | kladka 5, blokátor 2,5 kN |
| Maximálne zaťaženie | kladka 7,5, blokátor 4kN |
| Typ ložiska | lopta |
| Materiál | hliník/nerezová oceľ |
| VLASTNOSTI BATOHU | |
| Kapsa na notebook | Nie |
| Nastaviteľný chrbtový systém | Nie |
| Nepremokavý | Nie |
| Pláštenka | Nie |
| Príprava na hydrovak | Nie |
| Reflexné prvky | Nie |
| Uchytenie trekových palíc | Nie |
| VLASTNOSTI | |
| Membrána | Nie |
| Odopínacie kapucňa | Nie |
| Vetru odolné | Nie |
| Vode odolné | Nie |
| Farba | oranžová |
| Bedrový pás | Nie |
| Bočný vstup | Nie |
| Hmotnosť | 85 g |
| Priemer lana | 8 - 11 mm |
| Predný vstup | Nie |
| Spojenie dvoch spacákov | Nie |
| Systém posuvného polstrovania | Nie |
| Vnútorný organizér | Nie |
| Výrobca | Petzl |
| Distribúcia | CZ |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 3342540091986 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
