Prilba R2 LUMEN je určená na víkendové výlety, rodinné jazdy a každodennú zábavu. Vďaka integrovanému LED svetlu získate cenný pocit bezpečia, či už sa váš výlet pretiahne do súmraku, alebo sa len chcete cítiť lepšie viditeľní v premávke. Vďaka mäkkému polstrovaniu a ochrannej sieťke proti hmyzu si užijete maximálne pohodlie od prvého do posledného kilometra.
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Svetlo | Ano |
| Šilt | Áno |
| URČENIE | |
| UNI | Nie |
| Výrobca | R2 |
| Farba | hnedá |
| Obvod hlavy (maximálny) | 56 cm |
| Obvod hlavy (minimálna) | 52 cm |
| Hmotnosť | 260 g |
| Odvetranie (počet otvorov) | 23 |
| Veľkosť | 52-56 cm |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 8595627192051 |
sportparadise
váš parťák na potulkách prírodou
Rad rokov vám pomáhame s výberom outdoorového vybavenia a cyklistiky.
Radi sa staneme parťákmi aj na vašich potulkách prírodou.
Navštívte nás osobne, radi vás uvidíme.
V kamennej predajni s rozlohou 500 m² na vás čakajú hory produktov, a tiež milý a skúsenosťami ošľahaný tím.
Potrebujete požičať vybavenie na Via Ferrata a vysokohorskú turistiku? Stavajte sa.
